O nás

STUDIO TRINITY je olomoucké grafické studio orientující se na tvorbu publikací, grafický a výstavní desing. Od roku 2013 se úspěšně a výrazně zaměřuje na tvorbou uměleckých reprodukcí obrazů a faksimilií archiválií.  

Naše portfolio tvoří kopie, faksimilia a reprodukce grafických vedut, historických map a plánů, grafik a grafických listů, notových partitur, rukopisů a knižních vazeb, rodokmenů, artefaktů, trojrozměrných modelů hradů a měst a v neposlední řadě umělecké reprodukce obrazů ve formátu 1:1 včetně restaurátorských laků a rámování. Součástí našich služeb jsou rešerše a vyhledávání pramenů v Česku i zahraničí. Věříme, že tvorbou těchto uměleckých kopií přispíváme k dosažitelnosti unikátních písemných i hmotných památek a tato tvorba představuje ojedinělou možnost, jak zprostředkovat kulturní dědictví minulých generací současné veřejnosti.

Našimi zákazníky jsou zejména paměťové instituce (archivy, muzea, galerie atd.), města a obce, kterým naše tvorba pomáhá vrátit do jejich galerií, hradů a zámků časy minulé. Vyhledávanou službou galerií a muzeí je zhotovování kopií a faksimilií sloužících jako zástupy za originály v případě, že je dílo v zápůjčce nebo se restauruje. 

Zobrazení inaugurace Františka Josefa I.

Instalace faksimile obrazu zobrazující inauguraci Františka Josefa I. před tiskovou konferencí na olomoucké radnici.

Faksimilia na zámku v Čechách pod Kosířem
Práce v dílně

Grafik někdy musí vyměnit studio za dílnu...

Práce v dílně

Napínání plátna vyžaduje zručnost.

Výjezd z tiskárny
Výstava Uničovský zlatý poklad
Vstup do firmy
Malá ukázka

Při návštěvě naší firmy se můžete podívar na malou ukázku toho, co umíme.


STUDIO TRINITY, s.r.o.
Řepčínská 239/101
779 00  Olomouc - Řepčín
tel.: +420 587 406 106
mob.: +420 777 107 394

info@trinity-art.cz

© STUDIO TRINITY 2017